Skip to content
Attila Hegedűs skončil na 5. mieste na majstrovstvách Európy U17

Skopje, 16.-22.6.2025

Attila Hegedűs obsadil na majstrovstvách Európy v kategórii U17 5. miesto. V zápase o tretie miesto však podľahol tureckému súperovi, a tak mu ušiel bronzový kov, no aj napriek tomu dosiahol vynikajúci výsledok. Tento úspech mu zároveň zabezpečil účasť na majstrovstvách sveta v Aténach.

V repasáži predvádzal Attila Hegedűs skvelú formu, keď so skóre 6:2 zdolal poľského súpera, čím si vybojoval právo nastúpiť do zápasu o bronzovú medailu. Predtým suverénne zvíťazil nad Grékom A. Kamagiannisom 10:0 a postúpil tak medzi osem najlepších. Vo štvrťfinále podľahol azerbajdžanskému zápasníkovi R. Hasanzadému.

Fotogaléria

Attila Hegedűs a Viktória Vajas získali titul majstra Slovenska!

V sobotu a v nedeľu sa v Rimavskej Sobote konali majstrovstvá Slovenska v kategórii U17, na ktorom Attila Hegedűs získal titul majstra v oboch štýloch